Lokalizacja


Domy w Koleczkowie położone są w niezwykle malowniczej, kaszubskiej scenerii i z dala od miejskiego zgiełku.
Nie wszyscy wiedzą, że ta niezwykle przyjazna miejscowość zlokalizowana w niedalekiej odległości od Trójmiasta, jest jednym z większych ośrodków jeździeckich w tej okolicy.
Dużym autem są tu liczne miejscowe jeziora, które stwarzają szerokie możliwości rekreacji na świeżym powietrzu.

aktywny

AKTYWNY WYPOCZYNEK
Walory przyrodnicze Koleczkowa zwiększa jego położenie na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i nad strumieniem górskim liczącym niemal 30 km długości — Zagórską Strugą. Wielbiciele jednośladów oraz pieszych wędrówek na świeżym powietrzu odnajdą się tu doskonale.

nieogranicz

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Miejscowość od lat szybko się rozbudowuje i rozwija. Stopniowa urbanizacja, szybko powstające domy blisko Gdyni na rodzinnych osiedlach oraz wzrost oferty handlowo-usługowej, gastronomicznej i agroturystyki, czyni z Koleczkowa niezwykle atrakcyjne miejsce do życia o wciąż rosnącym potencjale.

baltyk

Z BAŁTYKIEM PO SĄSIEDZKU
Koleczkowo oddalone jest od Gdyni tylko o około 15 km. Szybki transport między miejscowościami i dojazd do pracy czy szkoły umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej. Wolne dni można za to z powodzeniem spędzać nad brzegiem Bałtyku, do którego podróż samochodem wyniesie około 20 minut.

.

.