Osiedle


 

zielen

ZIELONA PRZESTRZEŃ
Domy bliźniacze w Koleczkowie położone są na pięknej, zielonej działce stwarzającej szerokie możliwości aranżacji wedle gustu przyszłych mieszkańców. W ogrodzie stanąć może altanka czy grill, który stanowić będzie idealną przestrzeń do relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Dzieci znajdą tu upragnioną do zabawy bezpieczną przestrzeń.

wypocz

CHWILA ODDECHU NA SWOIM
Osiedle Andersa to propozycja dla dynamicznych i poszukujących przestrzeni osób, ceniących sobie możliwość wytchnienia po ciężkim dniu we własnym domu, w malowniczej podmiejskiej okolicy. Domy blisko Gdyni wybierają ludzie pragnący połączyć wygodę i komfort mieszkania z aktywnością blisko tętniącego życiem Trójmiasta.

standard

DEWELOPERSKI STANDARD
Deweloper MAR-HAUS realizujący inwestycję, dzięki walorom samej lokalizacji oraz przemyślanej koncepcji domów, chce stworzyć wygodną i atrakcyjną enklawę do życia. Standard wykończenia bliźniaków w Koleczkowie świadczy o wysokiej jakości zarówno wykorzystanych do budowy materiałów, jak i pomysłu architektonicznego na stworzenie nowoczesnej propozycji dla wymagających klientów.

.

.